Alae by Lucie Kocman

Lucie se věnuje módě z hlediska propagace komunikace a PR. Móda a design jsou jejím koníčkem. Šperky navrhla Lucie Kocman pod značkou Alae jako svou studii myšlenky, postupu a realizace a splnila si tak velký sen.

Lucie se věnuje módě z hlediska propagace komunikace a PR. Moda a design jsou jejím koníčkem. Šperky navrhla Lucie Kocman pod značkou Alae jako svou studii myšlenky, postupu a realizace a splnila si tak velký sen.


Kolekce šperků Conc-ombres je splněním velkého snu, přenesení myšlenky do skutečnosti. „Concombre" - (francouzsky okurka) - se stala inspirací pro celou kolekci. Variabilní doplňky využívají hry světla a stínů (stín=ombre). Šperky se sestávají z jednoduchých základních tvarů a linií.


„Okurka se sestává až z 96% z vody. Voda spolu se vzduchem tvoří základní podmínky pro vznik života. Chtěla jsem tuto myšlenku zhmotnit a tak vznikla kolekce objektů, které mají dodávat sílu, inspiraci a prostor pro myšlenku. Šperk je výrazný doplněk definující nositelku, talisman, nebo objekt, kterým vyjadřujeme naše emoce a nálady... důležitá je pro mě jeho variabilita a kombinovatelnost." říká Lucie. 

Zobrazit více