Things by E.

Eliška Nováková se svojí značkou Things by E. přináší šperky, jejichž výrobou se zabývá už 15 let. Nejnovější kolekce se jmenuje Treasures - prsteny z pryskyřice, ve kterých jsou zality vločky stříbra, 22 karátového plátkového žlutého nebo růžové zlata. Kolekce Treasures vznikla vlastně náhodou - když designérka asistovala při restaurování soch, vznikal “odpad” - vločky drahých kovů, které využila právě do těchto prstenů. 

Eliška Nováková se svojí značkou Things by E. přináší šperky, jejichž výrobou se zabývá už 15 let. Nejnovější kolekce se jmenuje Treasures - prsteny z pryskyřice, ve kterých jsou zality vločky stříbra, 22 karátového plátkového žlutého nebo růžové zlata. Kolekce Treasures vznikla vlastně náhodou - když designérka asistovala při restaurování soch, vznikal “odpad” - vločky drahých kovů, které využila právě do těchto prstenů. 


Prsteny Treasures jsou malé poklady, které v sobě snoubí dvě linie - použití luxusního drahého kovu a nekonvenčního materiálu. Prsteny se odlívají do forem, brousí se strojně a následně ručně, poté se ještě ručně leští a leptají. 


Eliška Nováková studovala průmyslový design a nyní studuje na UMPRUM pod vedením Evy Eisler šperk v ateliéru K.O.V. 

Zobrazit více

Žádné produkty neodpovídají této značce.