Ritore

Ritore se specializuje na limitované kolekce luxusních kožených doplňků a oblečení pro milovníky minimalistického stylu. Značka založena dvojicí designérů, Emili Swider a Ricardo Torini, se od samého počátku snaží dopracovat k jednoduchému cíli: vytvořit něco nového, designově neobyčejného jako reakce na určitou uniformitu a neosobnost, kterou diktují velké módní společnosti.

Ritore se specializuje na limitované kolekce luxusních kožených doplňků a oblečení pro milovníky minimalistického stylu. Značka založena dvojicí designérů, Emili Swider a Ricardo Torini, se od samého počátku snaží dopracovat k jednoduchému cíli: vytvořit něco nového, designově neobyčejného jako reakce na určitou uniformitu a neosobnost, kterou diktují velké módní společnosti.


Hlavním mottem kožené kolekce je sdílení a multifunkčnost. "Nastavitelné pásky", novinka na českém trhu, je možné nosit v pase nebo na bocích - stačí jen nastavit délku v zadní části pásku. Maminka může sdílet pásek se svou dcerou, kamarádka s kamarádkou.


Všechny produkty jsou vyráběny ručně v Česku v limitovaných sériích z pravých kůží, dovezených převážně z Itálie.

Zobrazit více