Eiri

Eiri...tvar bez pravidel. Eiri oslovuje  zákazníky s vyspělým smyslem pro jedinečnost otevřenost a nebojí se překročit hranice konvencí. Střihový koncept  dává prostor osobnosti a nechává promluvit nositele samotného. Každý jeden kus oblečení má charakteristický tvar a je solitérem v celku. Jednotlivé modely mají název vyjadřující podstatu své formy nebo okolnosti vzniku.

Eiri...tvar bez pravidel. Eiri oslovuje  zákazníky s vyspělým smyslem pro jedinečnost otevřenost a nebojí se překročit hranice konvencí. Střihový koncept  dává  prostor osobnosti a nechává promluvit nositele samotného. Každý jeden kus oblečení má charakteristický tvar a je solitérem v celku. Jednotlivé modely mají název vyjadřující podstatu své formy nebo okolnosti vzniku.


Značka Eiri byla založena v Praze v roce 2013 Ivetou Nagyovou a Klárou Holanovou. Návrhářky založily vlastní "label" po 15ti  letech zkušeností v oděvním průmyslu pro české i zahraniční oděvní značky. Kolekce se vyrábí v České republice z lokálních materiálů nebo z vysoce kvalitních materiálů z EU. Eiri reflektuje důraz na komfort každodenního nošení bez ohledu na příležitost.     

Zobrazit více